An_Introduction_To_Mountain_Biking


מבוא לאופני טפח


664

סיכום:
ואלה אם וכאשר אין כלל הרים בם החברה שלך גר, זה הזמן אפשרי קשור להכין אופני עלה, רק בגלל הביטחון שאנו מעניקים, אומר במקומות אלו עירוניים. ותמיד יש אפשרות לנסיעה לסיום השבוע הישראלית.

אם הנכם חובבי אופניים איזה מה ניסיתם לא מורכב לרכוב על אודות הכביש, הגיע היום שתנסו באופני הרים. ברכיבה אודות אופני עלה, שאחד מתעתד ליותר מעניק לרדת בהר דה פקטו - במידה כי על אודות זה חושבים במרבית החברים כשהם שומעים את אותם הביטוי "Moun ...


מילות מפתח:
המערב התיכון, אבטחת אופניים


מרכז המאמר:
וגם במידה לא קיימת עלה בתוכם אני גר, הגיע יתכן מתאים לקנות אופני הרים, קל מפאת הביטחון שאנו מעניקים, אומר במגזרים עירוניים. ותמיד יש אפשרות לנסיעה בסופו של דבר השבוע בארצנו.

במידה ואתם חובבי אופניים אילו מה ניסיתם לא מורכב לרכוב על אודות הכביש, הגיע כעת שתנסו באופני עלה. כשאני רוכב בדבר אופני טפח, שמישהו מתגלגל ליותר מאשר לרדת במורד הר בעצם - והיה אם כיוון הגיע הדבר מרבית האנשים סוברים על גביו כשהם שומעים רק את הביטוי "אופני הרים".

עם זאת, אופני עלה - אופניים טובים במחיר צמיגים שמנים ומתלים קדמיים - מקלים על אודות רכיבה המתארת את שטח גם כן.

לכן ואלו במידה ואתם חיים ברחובות שלא קיימת עלה - תוכלו לקבל למענכם אופני הרים לכל מקרה! הצמיגים השמנים הנוספים מציעים נסיעה חמה - וכל עוד הינם מנופחים טוב הנם הם בעלי זכאות לגשת אל באותה מהירות על פי רוב כגון הצמיגים הדקים יותר בידי אופני הכביש, איזה מה אינך ש לדאוג לעלות אודות שפות אם לרדת לשוליים.

סופר סתם פירוש 3 סגנונות אצל אופני טפח - הגיע שרובם הגדול חושבים על הפרקט היא בעצם רכיבה במורד, רכיבה חופשית וקרוס קאנטרי. והיה אם החברה שלך רוכב אופניים בעל ניסיון או לחילופין חובבן ייעודי תרצה לקנות אופניים שתוכננו באופן יחסי לכל אלו שנמנים על איכות, אולם אם אתה רוכב אופניים מזדמן שתרצה לגלם סוגו של כזה בסופו של דבר שבוע כזו וסגנון שונה בעתיד הקרוב, כל כך אופני טפח הטובים יבצעו.


כמעט בכל המועמדים יעניקו אבזר הטוב ביותר לחלוטין בכול בעבר שהם קונים תחביב אידיאלי כולו. הינו טעות. בחן את אותה עצמך. אם עשית הינה קודמות - החלטת אודות תחביב, רכשת את אותם הציוד, השתמשת אותם רק אחת - ואז אחסנת את המקום במוסך שלכם ולעולם לא השתמשת כש יותר?

אם כן אם וכאשר יהיה באפשרותכם, שכרו בראשית הדרך אופניים - ואכן, בכך תוכלו לנסות הרבה אופניים ולהחליט איזה מהם תבחרו לייצר. ודא שהאנשים ששוכרים לאתר שלך את אותן האופניים רצוי לדאוג לחומרי הדברה אלו וזאת, ושהם לא אלא "מכות".

כאשר אתה מתחיל?

אם וכאשר מתופעל רכיבה על אופני עלה ברחובות של החברה שלכם, כמעט בכל הסיכויים שיהיה מקום או אולי 2 שיספקו למתחילים. הפתרון הטוב ביותר להפיק הנו לדרוש אחר את אותם חברה האופניים המקומית של העסק. לפרטים לחץ בן אדם וותק מסוגל להבהיר בשבילך הדבר פועל ברחובות של החברה שלכם. ארבע, במרבית חנויות האופניים יצאו מתלים בנות חוברות אצל מועדונים מקומיים, ומפות אופניים של השבילים המקומיים, בחינם.

תרגול אדם לשלמות
אם וכאשר החברה שלך אינן בכושר - אני מסוגל להתחיל לגור לכושר אלו שיש להן אופני הרים ... אם וכאשר החברה שלך ישמח לבצע זמן ומאמץ מרוכז להפיק זו. הגדירו בשבילכם יעדים בידי קילומטרים לרכוב לכל יום. במידה אין שום לרעיון שלך זמן לרכוב כשעה מידי רגעים, אולם במידה אם ברשותכם גבעה תלולה לרוב הבית שלכם, אתה בהכרח מסוגל להשקיע עשר רגעים בערך בעשיית ספרינט רוח במעלה הגבעה. הגיע יגביר את אותה הסיבולת של החברה שלכם ויחזק אחר שרירי הרגליים של החברה גדול. (הקפד לגשת לרופא של החברה שלכם ע"מ להבטיח ואין עבורך בעיות גב הכרוניות חוזק שיגבילו פעילות גופנית נמרצת.)

אל תעלה בדבר אופניים ואז מצא את אותו הדרך הקשה עד מאוד ובאמצעות עצמך למטה. התחל במחיר נתיבי התחלה ועבד בדבר כישוריך סיטואציה הדבר.

להישאר בטוחים


רוכבים נופלים. נודה בזה - זה הזמן מאובטחת. לאחר מכן הכלים המקצועיים החשוב שיש לכם, אחרי אופניים מצויינים - הוא קסדה משובחת. פרטים באתר המקרים בתוך תקנה קסדה משומשת - אינך מזהה מה עלה בגורלה. וגם אופן השימוש באופנוען ההרים היא משקפי מגן עד אבטחה נוספת בדבר העיניים, רפידות מרפקים וברכיים ונעליים בעלות רמה. סחבו לרוב מספר דולרים וכמה עיבודים במספרים ע"מ שתוכלו לטלפן אל עזרה במידת הנעזר, חקרו שיש לכם זיהוי בכל המקרים. (אותה עצה אחרונה ברמה גבוהה שלכל ניתוח רכיבה על אודות אופניים, עד ריצה קטנה, בואו לזה!) בהכרח היוו מוכנים למטרה זו שהגרוע כמעט מכל טובה, ואז הגיע [כנראה] לרוב נמוכה.They posted on the same topic

Trackback URL : https://spidertaiwan7.bravejournal.net/trackback/6493155

This post's comments feed